Slide background
>Kontakt
Kontakt

LLENTAB Norge

LLENTAB AS
Rosenholmveien 25
1414 TROLLÅSEN

+47 977 07 300
post@llentab.no
www.llentab.no

Jobber for å ivareta kundens ønsker og behov innenfor de rammene som er satt. Utfører de tjenestene kunden trenger for å få realisert prosjektet sitt.

Jan Magne Finkenhoff Bye

Prosjektutvikler
+47 928 29 672
jan.magne.bye@llentab.no

Jan Ole Karlsen

Prosjektutvikler
+47 992 80 801
jan.ole.karlsen@llentab.no

Utvikler eiendom som skaper merverdi og tilfredsstiller kundens forventninger. Det er kunden som skal leve med sluttproduktet.

Jørn Olaf Johnsen

Prosjektutvikler
+47 480 14 730
jornolaf.johnsen@llentab.no

Thomas Re. Johnsen

Daglig leder
+47 950 53 340
thomas.johnsen@llentab.no

Jobber som supportfunksjon til ledelse og ansatte på prosjektregnskap, HR, lønn, reiseregninger og forsikringer. Kontakt og support for våre leverandører i inn og utland.

Aud Karin Dølving

Regnskapsansvarlig
+47 936 26 890
aud.karin.dolving@llentab.no

Jobber for å løse utfordringer på byggeplassen, for at fremdriftsplanen overholdes og tilpasninger til endringer/behov.

Adam Ziarko

Prosjektleder
+47 462 34 614
adam.ziarko@llentab.no

Jobber for å støtte prosjektene og hjelpe til med den finansielle gjennomføringen, både når det gjelder planlegging og oppfølging. 

Einar Bertelsen

Økonomisjef
+47 995 17 362
einar.bertelsen@llentab.no

Jobber for å velge de rette løsningene som dekker kundens spesifikasjoner og krav. Prosjektgjennomføring med fokus på kvalitet, tidsplan og kundens forventninger.

Sigbjørn Botten

Prosjektleder og hovedverneombud
+47 917 84 792
sigbjorn.botten@llentab.no

Bred erfaring med å løse alle utfordringene som kan oppstå, både ved nytt bygg og tilbygg. Fokus på å levere et bra bygg som gjør kunden fornøyd og som gir yrkesstolthet.

Joakim Klevenmark

Prosjektleder
+47 484 80 684
joakim.klevenmark@llentab.no

Markedsføring og prosjektutvikling.

Elin Hagen Johnsen

Marked –og prosjektstøtte
+47 476 68 431
elin.johnsen@llentab.no

Erfaren prosjektleder.

Bjørnar Moen

Prosjektleder
+47 480 06 344
bjornar.moen@llentab.no

Fokus på kvalitet og gjennomføring.

Arild Flatlandsmo

Prosjektleder
+47 958 16 041
arild.flatlandsmo@llentab.no

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies) for å forbedre opplevelsen din. Vi antar at du er ok med dette, men du kan velge det bort hvis du ønsker. Personvernerklæring Aksepter